Akrimar
Aktualnosci O mnie Warsztaty Spotkanie indywidualne Kontakt

Warsztaty z matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej


Matryca energetyczna, dwupunkt – warsztat dwudniowy

Jesteś tutaj: Strona główna > Warsztaty
 
matryca energetyczna kurs Zapraszam Cię w podróż, gdzie możliwości nigdy się nie kończą. Czy jesteś na to gotowy? Czy masz odwagę udać się na spotkanie z sobą samym? Chciałbyś pobrać informacje z własnego potencjału? Potencjału ukrytego najbliżej jak to możliwe – w Twym umyśle i sercu.
  Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty z matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej. Czym jest matryca energetyczna? To najprościej rzecz ujmując - tworzenie nowej, lepszej rzeczywistości przez transformację siebie samego (więcej informacji). Oferowane warsztaty to dwudniowe spotkanie, na którym zdobędziesz szeroką wiedzę oraz umiejętności, by umieć pomóc sobie oraz ludziom, którzy tej pomocy potrzebują.

Kurs z matrycy energetycznej to czas, w którym zetkniesz się z głębokimi pokładami własnej osobowości. Dzięki temu poczujesz się wolny się od wszelkiego rodzaju urazów, blokad i traum. Zmiana będzie miała wymiar zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Kurs sprawi, że polepszą się Twoje relacje z otoczeniem. Metoda jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna. Jej głównym celem jest pomoc w odnalezieniu celu oraz sensu życia. Warsztaty sprawią, że uświadomisz sobie, iż jesteś czymś zdecydowanie więcej niż jedynie ciałem fizycznym. Matryca energetyczna sprawi (jeśli zdecydujesz się na opisany poniżej kurs albo warsztaty), że będziesz umiał lepiej kształtować swoje życie. Osiągniesz szczęście, harmonię, poczujesz się spełniony.

Zapraszam na dwudniowy kurs z matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej.

Harmonogram kursu:
Posiadając powyższą wiedzę i umiejętności będziesz gotowy na podróż do świata, w którym możliwości nie mają granic. Czekam na Ciebie - przyjdź na ten niesamowity kurs. Wspólnie otworzymy Twoją przestrzeń serca oraz czystą świadomość pozwalającą na kreowanie lepszej rzeczywistości
matryca energetyczna warsztatySerwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.