Akrimar
Aktualnosci O mnie matryca energrtyczna warsztaty Spotkanie indywidualne Kontakt
Akrimar – Twoje centrum przemiany wewnętrznej
Warsztaty, szkolenia, spotkania indywidualne


 Jesteś tutaj: Strona główna > O mnie

Nazywam się Mirosława Rydełkiewicz. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem z zakresu marketingu, zarządzania strategicznego oraz finansów. Od lat pracuję z ludźmi na kierowniczych stanowiskach, a dzięki temu zdobyłam doświadczenie, a także cenną wiedzę w zakresie m.in. zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji, technik sprzedaży, radzenia sobie ze stresem czy też łagodzenia konfliktów w grupie. Jest to duża odpowiedzialność, a zarazem niesamowite przeżycie, jeśli pracę wykonuje się z pasją, a otaczających współpracowników traktuje się jak partnera w biznesie, a nie tylko jak zwykłego pracownika.

Posiadanie ścisłego, analitycznego umysłu pozwala mi jeszcze lepiej rozwijać wiedzę w zakresie psychologii. Czasami potrzeba tak niewiele, aby dostrzec sprawy dla nas bardzo odległe i być może nie do końca zrozumiałe.

Mój nowy kierunek nadały wydarzenia sprzed lat. Każdy etap swojego rozwoju wzbogaciłam o kursy i szkolenia. Zdobyłam kolejne doświadczenie, jakim jest umiejętność oceny zachowań człowieka, przewidywanie zagrożeń, uważność. Zaczęłam na otaczający mnie świat patrzeć z innej perspektywy. Fizyka kwantowa, matryca energetyczna, dwupunkt, transerfing czy też NLP stały się nieocenione w zdobywaniu tych umiejętności.

Dziś z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, iż jestem doradcą w rozwoju osobistym, trenerem z matrycy energetycznej, dwupunktu - terapeutą na ukojenie duszy i ciała. Jedno z moich spotkań nosi nazwę „najlepsza wersja mnie”. Prowadzę także szkolenia z zakresu efektywnej sprzedaży, komunikacji czy też, jak być najlepszym w tym, co robię.

Prowadzę sesje-terapie indywidualne oraz warsztaty z matrycy energetycznej. Praktykując mogę powiedzieć, iż synchronizacja kwantowa to narzędzie, które umożliwia nam zmiany dla tych, którzy borykają się z najróżniejszymi problemami czy też chwilowymi trudnościami. Wyniki po zastosowaniu synchronizacji kwantowej – matrycy energetycznej są nadzwyczaj pozytywne. Serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu.


Zobacz mój profil na Facebooku i Twitterze
i poleć znajomym:


    

 


 

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.