Akrimar
Aktualnosci O mnie Warsztaty Spotkanie indywidualne Kontakt

Matryca energetyczna

Dwupunkt - Matryca energetyczna – spotkanie indywidualne

Jesteś tutaj: Strona główna > Spotkanie indywidualne > Matryca energetyczna

 
matryca energetyczna
Nie wiesz, jak pokonać obecną sytuację? Czujesz, że brak Ci sił? Zapraszam na indywidualną terapię kwantową z dwupunktu, gdzie zestroję Twój potencjał, który znajduje się w Tobie samym.

 
Dziękuję, że tu jesteś. Zrobię wszystko, by ukoić Twoją duszę. Gdy to już się stanie, dolegliwości fizyczne ulegną zmniejszeniu, a być może zupełnie o nich zapomnisz.

Będąc na wizycie indywidualnej doświadczysz pozytywnych zmian w obszarach, jakie zawierają się w Twoim temacie, Twojej sprawie, z którą przyszedłeś - krótko mówiąc - Twojej intencji. Terapie z matrycą energetyczną sprawią, że przemianie ulegną sprawy związane bezpośrednio, jak i pośrednio, z daną intencją. Już niewielka zmiana Twojej przestrzeni serca ma szanse wywołać wielkie zmiany w Twoim życiu. Praca w polu serca pozwala błyskawicznie dotrzeć do źródeł problemu i usunąć je. To nowatorskie narzędzie przynosi natychmiastowe efekty, nawet wśród osób nie do końca wierzących w jego skuteczność.

Matryca Energetyczna - inaczej dwupunkt czy też synchronizacja kwantowa (ale nie – jak czasem słyszę – matryce energetyczne) opierając się na fizyce kwantowej zakłada jedność człowieka ze wszechświatem i jego trwałe połączenie z energią. W tym ujęciu zarówno my sami, jak i wszystko co nas otacza, to energia - fotony światła i zbiory informacji, jakie możemy dostroić dzięki przekodowaniu naszego pola energetycznego. Matryca energetyczna jest metodologią. W terapiach funkcjonujemy w systemie otwartym – to oznacza, iż dajemy sobie przyzwolenie na pokonywanie ograniczeń.

Już jedno spotkanie pozwala zetknąć się z głębszymi pokładami własnej osobowości, a tym samym uwolnić - od mocno zakorzenionych urazów i blokad, jak również wszelkich traumatycznych wspomnień. Terapie z matrycą energetyczną sprawią, że poczujesz zmianę – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Twoje relacje z otoczeniem ulegną poprawieniu. Związek z partnerem nabierze nowego sensu i spełnienia. A to tylko początek licznych korzyści.

Matryca energetyczna to z całą pewnością metoda bezinwazyjna, pomagająca w odnalezieniu celu i sensu życia. Dlatego też, przetestowanie na własnej osobie, czym jest dwupunkt, nie wiąże się z najmniejszych choćby ryzykiem. Być może już po jednej sesji uświadomisz sobie, że jesteś czymś zdecydowanie więcej aniżeli jedynie ciałem fizycznym. Dwupunkt wniesie nową jakość do Twojego życia, pomoże kształtować je z pełną świadomością i – co być może najważniejsze – osiągnąć szczęście, harmonię i spełnienie.

Co zrobić, aby to osiągnąć? Przede wszystkim należy przyjąć zasadę, iż w naszym życiu zachodzą zmiany tylko i wyłącznie, gdy odwrócimy koncentrację od jakiegoś dręczącego nas problemu. Zmiana powinna zajść wręcz natychmiastowo, ale pod warunkiem, iż przestaniemy odczuwać potrzebę robienia czegokolwiek. Do tego wszystkiego wystarczy mieć otwarte serce i zgodę na lepsze jutro.

Po terapii z matrycą energetyczną zyskujesz zmiany w wielu sferach swojego życia. Żyjesz spokojnie, radośniej, a przede wszystkim zmienia się Twoja jakość życia – poprzez lepsze postrzeganie siebie i otoczenia. Matryca energetyczna może być odpowiedzią na większość Twoich problemów. Wystarczy intencja – reszta należy do mnie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by to co niemożliwe w Twoim życiu, stało się jak najbardziej realne.

Zapraszam serdecznie na terapie z matrycą energetyczną.

Masz pytania – zadzwoń: 510 849 391 lub napisz – zakładka kontakt.dwupunktSerwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.