Akrimar
Aktualnosci O mnie Warsztaty Spotkanie indywidualne Kontakt

Matryca energetyczna

Dwupunkt - Matryca energetyczna – spotkanie indywidualne

Jesteś tutaj: Strona główna > Spotkanie indywidualne > Matryca energetyczna

 
matryca energetyczna
Nie wiesz jak pokonać obecną sytuację?
Czujesz, że brak Ci sił?
Zapraszam na indywidualną terapię z matrycą energetyczną, gdzie zestroję Twój potencjał, który znajduje się w Tobie

Matryca energetyczna, nie jak czasem słyszę matryce energetyczne czy też synchronizacja kwantowa, albo też dwupunkt- pewnie zastanawiacie się cóż to takiego?. Już wyjaśniam.
Matryca energetyczna jest metodologią. W terapiach z matrycą energetyczną funkcjonujemy w systemie otwartym – to oznacza, iż dajesz sobie przyzwolenie na pokonywanie ograniczeń.
Podstawowymi elementami Matrycy energetycznej jest założenie, iż na każdym subtelnym kwantowym poziomie jesteśmy fotonami światła, które możemy „dostroić”. Jest to możliwe tylko i wyłącznie będąc w przestrzeni serca, czyli tak zwanej „czystej świadomości” i przy użyciu tak zwanego dwupunktu, wejście przez prowadzącego w koherentny stan - otrzymujemy dla Ciebie rezultaty w kontekście zadanej intencji, sprawy. Chcesz, żeby się tak stało? To przyjdź na terapie z matrycą energetyczną z intencją, a wtedy otrzymamy optymalne rozwiązanie dla danej intencji- sprawy. Należy przyjąć zasadę, że w naszym życiu zachodzą zmiany tylko i wyłącznie, gdy odwrócimy koncentracje od jakiegoś dręczącego nas problemu. Zmiana powinna zajść wręcz natychmiastowo, ale pod warunkiem, iż przestaniemy odczuwać potrzebę robienia czegokolwiek.
I wtedy poczujesz z moją pomocą jak tworzy się nowa rzeczywistość poprzez transformację samego siebie. Jest to bezinwazyjna metoda, która pomaga w odnalezieniu celu i sensu życia. Jest to nowatorskie narzędzie, które przynosi natychmiastowe efekty nawet wtedy, gdy masz wątpliwości, ale o tym przekonaj się sam.
Jesteś gotowy na podróż, gdzie nieskończone możliwości się nie kończą? Wystarczy mieć intencję, a ja resztę zrobię by w Twoim życiu niemożliwe stało się możliwym. Do tego wszystkiego wystarczy otwarte serce i Twoja zgoda na lepsze jutro.

„Walczymy o to, czego pragniemy, a życie daje nam to, czego potrzebujemy. Życie oferuje nam realne alternatywy w czasie naszej podróży, a gdy się opieramy daje nam przeszkody”. F.Kinslow- System Kinslowa

Masz pytania? – Zadzwoń, napisz - zakładka kontakt
Zapraszam serdecznie na terapie z matrycą energetyczną – Mirka


dwupunktSerwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.