Akrimar
Aktualnosci O mnie matryca energrtyczna warsztaty Spotkanie indywidualne Kontakt
Warsztat- Myśl! Marz! Wierz! Miej odwagę!Intuicja to Twoja wewnętrzna moc! Masz w sobie siłę! Umysł ponad przyzwyczajeniami! Uwierz, a zrozumiesz,
iż sukces czeka tuż za rogiem

Droga do uświadomienia sobie, że mamy w sobie wszystko nie wymaga zdobywania nowych umiejętności czy też rzeczy. Kluczem i lekarstwem na uwierzenie w siebie jest zaprzestanie pewnych niekonstruktywnych zachowań oraz nawyków, które nie pozwalają uwolnić się Twojej wewnętrznej energii.

Podczas tego niesamowitego spotkania poczujesz moc inspiracji, jak i zarówno zdołasz w sobie pobudzić moc do działania, do osiągania sukcesu, a także sięgniesz co do tej pory wydawało się Tobie niemożliwe - zaczniesz realizować swoje marzenia.
Dowiesz się w jaki sposób Twoje myśli oddalają Ciebie od realizacji marzeń, celów oraz szczęśliwego życia. Nauczysz się jak uwolnić się od rządzenia własnego umysłu i w jaki sposób powinniśmy w swojej głowie zrobić miejsce na szczęście.
Nawiążesz nowe kontakty, które wpłyną pozytywnie na Twoje życie i pomogą Tobie nabrać inspiracji w osiągnięciu tego o czym od dawna marzysz
Jest to najlepszy moment na inspiracje, motywacje, a także by znaleźć w sobie wewnętrzną moc do otrzymania wszystkiego czego zapragniesz
Dowiesz się jak się nie poddawać podczas trudnych momentów w Twoim życiu i skąd czerpać siły, by temu podołać.
Nauczysz się jak poczuć pewność siebie i uzyskać inną jakość w kontaktach z bliskimi, współpracownikami, z kim tylko zechcesz.
Będziesz wiedziała doskonale jak żyć w zgodzie z samym sobą oraz otaczającą cię rzeczywistością.
Nazywam się Mirosława Rydełkiewicz. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem z zakresu marketingu, zarządzania strategicznego oraz finansów. Od lat pracuję z ludźmi na kierowniczych stanowiskach, a dzięki temu zdobyłam doświadczenie, a także cenną wiedzę w zakresie m.in. zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji, technik sprzedaży, radzenia sobie ze stresem czy też łagodzenia konfliktów w grupie.
Dziś z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, iż jestem doradcą w rozwoju osobistym, trenerem z synchronizacji kwantowej – matrycy energetycznej, dwupunktu - terapeutą na ukojenie duszy i ciała. Prowadzę także szkolenia z zakresu efektywnej sprzedaży, komunikacji czy też, jak być najlepszym w tym, co robię.
Prowadzę sesje-terapie indywidualne oraz warsztaty. Praktykując mogę powiedzieć, iż stosowane przeze mnie techniki to narzędzie, które umożliwia nam zmiany dla tych, którzy borykają się z najróżniejszymi problemami czy też chwilowymi trudnościami. Wyniki po przebytej sesji, terapiach, warsztatach są nadzwyczaj pozytywne. Serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu.

warsztat grupowy- spotkanie
Spotkanie w godzinach: 18:00 – 21:00. Koszt uczestnictwa 80 zł.

Zdjęcie: Warsztat- Myśl! Marz! Wierz! Miej odwagę!
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.